Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi, Baymak Klima Servis, Baymak Klima, 

Yaz aylarının vazgeçilmez cihazı olan klimalar hemen hemen her ev ve iş yerlerinde kullanılır. Her mekana uyum sağlayan cihaz sezonlarda fiyatları düştükçe halk tarafında büyük rağbet görmektedir. Yaz aylarında herhangi bir sağlık problemiyle karşılaşmak istemiyorsak sıcaklık derecesini dışarıya göre 5-6 derece daha aşağıda ayarlamamız gerekiyor. Ortam sıcaklığını ve nem oranını emerek daha temiz hava solumamızı sağlar. Baymak ; 46 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir. İklimlendirme alanında bir çok markayı başarmıştır.

 

Baymak klimanın en çok tercih sebebi satış sonrası alıcılara sunduğu servis hizmetidir. Salon tipi ve duvara asmalı modelleri çok satmaktadır. Aldıktan sonra ilk bir hafta karar değiştirip iade şansı vardır. Taşırken Hasar görmüş ise yenisi ile değiştirilir. Üretimde hatalı olup bayiden satın aldığımızda fark etmemişsek satış faturasıyla beraber servise başvurup fabrika tarafından uygun görülüp geçerli sebebi var ise değişimi yapılır. Baymak klima servisi tarafından yapılan en dikkat çekici kampanya ücretsiz montaj ve 5 yıl garantisinin olmasıdır. Duvar tipli klimalar düşük ses seviyesinde çalışır.

 

Baymak klima servisi uzman, genç ve dinamik ekipleriyle müşteri memnuniyetini alarak bir çalışma sağlamaktadır. Yetkili servislerde müşteri memnuniyeti çok önemli bir kavramdır. O markanın yükselişine yada düşüşüne sebebiyet vermektedir.

 

Klima bakımlarını mutlaka her yıl baymak klima servisi tarafından yapılmalıdır. Yaz gelmeden önce yılda bir sefer periyodik bakım yapılmalıdır. Klima bakımı sağlık açısından önemli rol oynar. Çünkü; bakım yapılmadığı zaman çalıştırıldığında görünmeyen tozlar havaya salgılanır. Buda sağlığımızı tetikler. Klima bakımı kötü koku oluşumunu engeller. Klimanın ömrünü uzatır. Düzenli yapılan bakımlarda klima kolay kolay arızaya geçmez.

 

Klimamızın sorunsuz çalışmasını istiyorsak bakımını aksatmamalıyız. Aksi halde performans düşüklüğü yaşar sıklıklarla arızaya geçerek parça değişimlerinde yüksek maliyet ödemek zorunda kalırız. Ama her yıl baymak klima servisi tarafından yapılan bakımlarda bu gibi sorunlarla karşılaşılmaz ve yüksek enerji tasarrufu sağlar. Buda faturamıza yansır daha az fatura ödemiş oluruz.

Bakırköy Demirdöküm Servisi Demirdöküm Servisi Zeytinburnu Baymak Servisi
Beylikdüzü Baymak Servisi Ferroli Servisi Zeytinburnu Demirdöküm Servis
Beylikdüzü Demirdöküm Servis Protherm Servisi Güngören Demirdöküm Servisi
Büyükçekmece Baymak Servis Baymak Servisi Esenler Demirdöküm Servis
Büyükçekmece Demirdöküm Servisi Sultangazi Demirdöküm Kombi Servisi Bağcılar Demirdöküm Servis
Sultangazi Baymak Servis Vaillant Servisii Kombi Servis