Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi, Daikin Klima Servis, Daikin Klima

Daikin Klima servisi olan firmamız, pek çok büyük markanın ve daikin ın yetkili servisidir. Klima tamiri, bakm onarım, montaj ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamızdan Daikin marka Klimalarınız için teknik destek alabilirsiniz. İstanbul içinde Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz ile hizmetinizdeyiz. 

Faaliyet alanlarımız, İstanbul'un genelini kapsamakla birlikte sahip olduğumuz tüm şubelerimizle çağrı merkezimizi sadece bilgi amaçlı da kullanabilirsiniz. Daikin Klima temizliği ve evde sizin tarafından gerçekleştirilecek bakım çalışmalarını öğrenmek ya da hakkımızda ayrıntılı bilgi için, 0212 441 02 41 numaralı çağrı merkezimize başvurabilirsiniz. 

Gerçekleştireceğimiz tüm tamir işlemleri hem işçilik bakımından hem de yedek parça bakımından 1 yıl garanti kapsamında olacaktır. Bununla birlikte, tamir dışında düzenli bakım yaptırılması gereken cihazlarınız için bakım hizmeti alabilirsiniz. Bakım yaptırmak, satın aldığınız ürünlerin hem daha verimli çalışmasını sağlayacak, hem de daha uzun süre kullanılabilirliğini temin etmenize yarayacaktır.

Ayrıca, arıza oluşacağına dair bir tespit yapıldığında, önlem alınarak meydana gelmesi çok muhtemel arızalar da önceden tespit edilerek önlem alınabilecektir. Böylece, daha az bir maliyet ile sorun büyümeden ortadan kalkacak ve ürünlerinizin daha uzun süre sağlıklı kullanımı sağlanacaktır.

Bakırköy Demirdöküm Servisi Demirdöküm Servisi Zeytinburnu Baymak Servisi
Beylikdüzü Baymak Servisi Ferroli Servisi Zeytinburnu Demirdöküm Servis
Beylikdüzü Demirdöküm Servis Protherm Servisi Güngören Demirdöküm Servisi
Büyükçekmece Baymak Servis Baymak Servisi Esenler Demirdöküm Servis
Büyükçekmece Demirdöküm Servisi Sultangazi Demirdöküm Kombi Servisi Bağcılar Demirdöküm Servis
Sultangazi Baymak Servis Vaillant Servisii Kombi Servis