Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi, Demirdöküm Klima Servis, Demirdöküm Klima, 

Demirdöküm Klima Servisi 1954 yılında kurulmuş olup bugüne dek markasını devam ettirmektedir. Demirdöküm müşterilerine tam hizmet garantisi vermektedir. Her daim müşterilerine destek vermektedirler. Amacımız sektörümüzde her zaman ilk akla gelen olmaktır. Sektöre girdiğinden beri iklimlendirme ve ısıtma sitemleriyle başlamış ve klima servisi ile işlerini bütünleştirmiştir. Bir çok Klima servisi olmasına rağmen biz daha çok rağbet görmekteyiz çünkü önceliğimiz sizin sağlığınızdır.

 

 Demirdöküm Klima Servisi alanında deneyim ve uzmanları ile çalışmaktadır. Ve gittikleri her işlerde muhakkak hızlı çözüm geliştirerek geri dönmektedirler. Demirdöküm Klima Servisi 7/24 müşterilerine cevap vermekte ve sorunlara çözüm getirmektedir. Klima Servisi, bakım, onarım, montaj ve her türlü arıza ile ilgilenmektedir. Klima servisimiz de klimanın iç temizliği, dış temizliği, filtre temizliği gibi klima ile alakalı olan bir çok soruna bakmaktadır. Sizler Demirdöküm'e güvenerek klimanız ile alakalı arızaları başınız ağrımadan halledileceğinden emin olabilirsiniz.

 

Klima bakınızı 7 ayda bir yaptırabilirsiniz. Bakımı yaptırılmayan klimalar ileriki günler adına aniden arızalar çıkartabilir ve bu da siz de sıkıntı yaratabilir. Bakımları yaptırılan klimalar güvenle kullanabilirler. Biz Demirdöküm klima servisi olarak tüm arıza olaylarında yanınızdayız. Ayrıca iletişim numaralarımızdan bizlere günün her saati ulaşabilir sorununuzu anlatabilir veya bizleri evinize davet edebilirsiniz.

 

Şunu belirtmemiz gerekirse biz Demir döküm olarak Türkiye’de ilkler arasına girmiş bulunmaktayız. İlk kombi, kazan, soba, kat kaloriferi oluşturduk. Ve bu üretimlere sizin sayeniz ile devam edeceğiz.

Bakırköy Demirdöküm Servisi Demirdöküm Servisi Zeytinburnu Baymak Servisi
Beylikdüzü Baymak Servisi Ferroli Servisi Zeytinburnu Demirdöküm Servis
Beylikdüzü Demirdöküm Servis Protherm Servisi Güngören Demirdöküm Servisi
Büyükçekmece Baymak Servis Baymak Servisi Esenler Demirdöküm Servis
Büyükçekmece Demirdöküm Servisi Sultangazi Demirdöküm Kombi Servisi Bağcılar Demirdöküm Servis
Sultangazi Baymak Servis Vaillant Servisii Kombi Servis