Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi, Arçelik Klima Servis, Arçelik Klima, 

1955 yılında kurulan Arçelik A.Ş kurulduğu günden beri dayanıklı tüketim elektroniği alanında üretim ,pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet vermeye devam etmektedir. Dünyanın dört bir yanında satış ve pazarlama organizasyonunu devam ettiren Arçelik kendisine ait 10 marka ile (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 135 ‘ten fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

 

Arçelik ‘in faaliyetlerinden biride Arçelik klima ve sonrasındaki Arçelik klima servisi. Sahip olduğu tecrübe ve alt yapı ile Arçelik klima günümüzde bizlere fayda sağlayan ortam hava düzenleyicisi olan klimalar ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

 

Klimalar; insanların rahat ve konforlu yaşamışına olanak sağlayan ,kapalı ortamların havasını soğutan veya isteğe bağlı olarak ısıtan, hava içerisindeki toz ve parçacıkları filtre eden bir cihazdır. Tanımdan da anlaşılacağı gibi karmaşık bir yapıya sahip olan klimaların belli arkalıklarla bakımının yaptırılması klimamızın verimli olması için önemli bir faktördür. Arçelik klima servisi olarak gerektiğinde yaptırılması gerek bu bakımları itinayla yapmakta ve klimalarınızın ömrünü uzatarak size daha faydalı hava sağlamak için çalışıyoruz.

 

Klimalarınızın belli aralıklarla bakımı yaptırmadığınız takdirde verimli çalışmayacağını, istenilen oranda hava filtre etmeyeceği, gereğinde fazla elektrik harcayarak giderleri artıracağını ve hatta sık sık kulağımıza gelen klima patlamalarına yol açacağını hatırlatır Arçelik klima servisi olarak tüm bu istenmeyen durumlarla karşılamamanız için siz değerli müşterilerimize klima servis imkânını sunmaktayız.

Bakırköy Demirdöküm Servisi Demirdöküm Servisi Zeytinburnu Baymak Servisi
Beylikdüzü Baymak Servisi Ferroli Servisi Zeytinburnu Demirdöküm Servis
Beylikdüzü Demirdöküm Servis Protherm Servisi Güngören Demirdöküm Servisi
Büyükçekmece Baymak Servis Baymak Servisi Esenler Demirdöküm Servis
Büyükçekmece Demirdöküm Servisi Sultangazi Demirdöküm Kombi Servisi Bağcılar Demirdöküm Servis
Sultangazi Baymak Servis Vaillant Servisii Kombi Servis